25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
21.07.2014
Державна пенітенціарна служба України

Персонал Олександрівського виправного центру (№104), що на Кіровоградщині, взяли участь у благодійному заході на підтримку Збройних Сил України

21 липня поточного року, співробітники виправного центру управління ДПтС України (№104), в Кіровоградській області, на чолі з керівником  Ігорем Мулявкой, взяли участь у благодійній акції, а саме – добровільно стали донорами для поранених військовослужбовців.
Підтримати в тяжку хвилину, здати кров – є свідомим та добровільним рішенням працівників установи, адже це насамперед наш обов’язок допомогти в скрутну хвилину колегам із правоохоронних органів, які безстрашно захищали цілісність і незалежність нашої держави.
Всі добровольці сподіваються на те, що їхня кров врятує життя не одному військовому.

Світлана Барабанова,
Олександрівський виправний центр управління
ДПтС України в Кіровоградській області(№104)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »