23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
24.06.2014
Державна пенітенціарна служба України

Пенітенціарії Кіровоградщині виявили бажання долучитися до благодійної акції «Здай кров – врятуй життя»

24 червня 2014року, персонал Петрівської виправної колонії (№49) та Олександрійського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Кіровоградській області, виявили бажання долучитися до благодійної акції « Здай кров – врятуй життя», безкоштовній здачі крові для осіб, які перебувають на лікуванні під час поранення  у військових операціях та хворим, що її потребують.
Вирішивши стати донором, людина робить відповідальний вибір, вчора він відповідав тільки за стан свого здоров'я, а сьогодні - вже і за самопочуття інших людей.
Донорська кров потрібна постійно, так як її окремі компоненти зберігаються в дуже короткий термін.
Завдяки лікуванню кров'ю і препаратами вдається зберегти і відновити життя пацієнта. Причиною, що підштовхнуло співробітників до такого кроку, є те, що кожну мить виникає потреба в переливанні, а донорської крові на даний час постійно бракує.

Мосієнко Тетяна,
Петрівська виправна колонія управління
ДПтС України в Кіровоградській області (№49)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »