23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
13.09.2014
Державна пенітенціарна служба України

У Петрівській ВК(№49), що  на Кіровоградщині, теж розпочато випуск нового виду продукції-Державний прапор України

13 вересня 2014 року, засуджені Петрівської виправної колонії управління ДПтС України в Кіровоградській області(№49) почали  пошиття державних прапорів.
Засуджені максимально докладають зусилля, щоб пошити  як найбільше стягів, і розповсюджують символіку по всім куточкам установи.
Адміністрація, в свою чергу впевнена в позитивному впливі даного процесу на правосвідомість засуджених.
Кожен народ має свої священні символи, котрі уособлюють його самобутність, національну єдність. Вони покликані підносити дух нації у боротьбі за свободу, національну самоідентифікацію та самоутвердження, за власну самостійну державу.    
Україна як суверенна держава має власні державні символи, серед яких прапор — синьо-жовте полотнище.
З давніх-давен українська земля була хліборобським краєм. Блакитне небо над золотою нивою — ось який прекрасний зміст нині вкладає у національні кольори кожен українець-патріот.

Наталія Бурлак,
Петрівська виправна колонія (№49)
управління ДПтС України в Кіровоградській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »