25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.06.2014
Державна пенітенціарна служба України

Кіровоградська виправна колонія облуправління ДПтС України (№6), освоїла новий вид продукції, з метою надання допомоги Збройним Силам України

19 червня 2014 року, для надання необхідної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України майстернею Кіровоградської виправної колонії (№6), розширено асортимент швейної продукції та освоєно випуск чоловічої нижньої білизни, яку майстерні реалізують за ціною собівартості продукції.
Станом на сьогодні, було виготовлено 150 одиниць даної продукції та на цьому майстернею установи робота не закінчується. Кіровоградська виправна колонія (№6) і надалі буде реалізовувати та надавати допомогу військовослужбовцям.

Прес-служба управління ДПтС України в Кіровоградській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »