25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
12.09.2014
Державна пенітенціарна служба України

Новий вид продукції у Кіровоградській виправній колонії (№ 6)

12 вересня 2014 року, на підприємстві Кіровоградської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№ 6) на замовлення фабрики «Зорянка» м. Кіровограда пошито 300 державних прапорів України. Поки що виготовлено лише меншу частину продукції для замовника, весь обсяг якого сягатиме 15 тисяч одиниць.
Такий новий вид продукції освоєно з метою розповсюдження державної символіки серед населення у такий непростий для країни час. Всі ми, українці, розуміємо, що прапор - це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава.
З жовто-блакитним прапором ми добилися незалежності і відновили власну державу. Він став символом змін, прогресу і нового розвитку, об'єднав націю.
Тож нехай наш Прапор буде оберегом для наших мужніх захисників. Ми впевнені, що кожен житель нашої України, дивлячись на український прапор, відчуває почуття гордості за свою велику Батьківщину і за свій народ!

 Вікторія Балазюк,
Кіровоградська виправна колонія (№ 6)   

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »