23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
07.07.2014
Державна пенітенціарна служба України

Акцію «Допоможи військовослужбовцю Збройних Сил України!» провели працівники Замкової виправної колонії (№58) Хмельницької області

 Сьомого липня у Замковій виправній колонії (№58) управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області проведено акцію «Допоможи військовослужбовцю Збройних Сил України!».
Усі працівники колонії одноголосно, не вагаючись а ні хвилини, підтримали акцію щодо надання благодійної матеріальної допомоги для українських військовослужбовців та земляків-добровольців, які братимуть участь у бойових діях на Сході України, боронячи нашу свободу, мир і незалежність, та прийняли рішення перерахувати одноденний заробіток усього персоналу.
Цілеспрямовані кошти будуть направленні на удосконалення матеріально-технічної бази, медичного забезпечення, захисного спорядження для військовослужбовців, щоб вони мали якомога більше можливостей для надійного захисту рідної Неньки-України і повернулися додому цілими, здоровими і неушкодженими.

Прес-служба управління ДПтС України у Хмельницькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »