12 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

На виконання вказівки ДПтС України від 10.12.2014 року доповідаю, що працівники пенітенціарної служби Вінницької області передали військовим в зону АТО благодійну допомогу на 100 тисяч гривен.
10 жовтня 2014 року,  працівники пенітенціарної служби Вінниччини здійснили передачу 30 калориферних печей «Аляска» для військових вінничан 9-ого батальйону територіальної оборони, які беруть участь у АТО.
12 вересня 2014 року, прийнявши естафету від рятувальників Вінницької області, 10 працівників пенітенціарної служби Вінниччини, серед яких були працівники обласного відомчого управління, Вінницької виправної колонії (№86) і Вінницької установи виконання покарань (№1) взяли участь у благодійному флешмобі «IceBucketChallenge» та облилися крижаною водою.
Зібрані кошти в сумі 2 тисяч гривен було перераховано на розрахунковий рахунок благодійної організації «Благодійний фонд «Подільська громада»» для потреб сімей поранених військовослужбовців, які брали участь у АТО.
Працівники кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України  у Вінницькій області долучилися до добровільної акції на підтримку поранених військовослужбовців, які беруть участь у бойових діях на сході країни. 
«Ми всі переживаємо за долю нашої країни та хлопців, які сьогодні, не жалкуючи власного життя, пішли її обороняти. Виконуючи наші обов’язки на місцях та не приймаючи прямої участі в антитерористичній операції, серцем і душею ми разом з ними  і саме тому прийшли сьогодні аби допомогти, підтримати їх. Можливо, наша кров допоможе врятувати життя,»- зазначає начальник сектора кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України у Вінницькій області Руслан Щур.
Понад 20 добровольців, з яких 6 представниць прекрасної статті, прибули до обласної станції переливання крові та здали близько 10 літрів  такої важливої для життя рідини.
19 червня 2014 року, працівники пенітенціарної служби Вінниччини взяли участь у благодійній акції здачі крові для військовослужбовців, колег-правоохоронців, а також інших громадян, які беруть участь у військових діях щодо захисту цілісності та незалежності нашої Батьківщини.
Участь у добровільній акції щодо здачі крові взяли керівництво і працівники управління ДПтС України у Вінницькій області, Вінницької установи виконання покарань (№1), Вінницької виправної колонії (№86) та Стрижавської виправної колонії (№81).
Усього було здано близько 30 літрів життєво необхідних червоних крапель.
Вінницька установа виконання покарань (№1), надала українським військам, які беруть участь в зоні АТО- 4 тисячі метрів марлі та 5тисяч марлевих масок на суму 3тисячі 500грн.

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »