21 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Засуджені Березанської виправної колонії (№95), що на Київщині, готові виготовляти "буржуйки" для фронту (ВІДЕО)

На підприємстві Березанської виправної колонії управління ДПтС України в м.Києві та Київській області (№95) засуджені виготовляють «буржуйки» різних розмірів. Перший пробний випуск пічок випробуваний виробничими співробітниками підприємства шляхом установки в цехах та перевірено на тепловіддачу. Усі вони придатні для використання в зимових умовах, у тому числі і в зоні АТО.

Директор підприємства установи Олексій Кривець розповідає, що нині на підприємстві засуджені виготовляють кілька різновидів пічок, які працюють на твердому паливі. Стандартних розмірів – для невеликих бліндажів та окопів. На замовлення волонтерів, грубки роблять і такими, щоб можна було не лише зігрітися, а й їжу приготувати. А ось великі – так звані "промислові буржуйки" – підходять для великих наметів та ремонтних майстерень.

Володимир Дмитренко, інженер виробничих підрозділів Березанської колонії розповів журналістам «5 телеканалу», що планується виготовляти ще і буржуйки, які працюватимуть на пальному. Навмисно для військових умов. Креслення і розрахунки вже готові.

До Березанської колонії потрапляють за тяжкі злочини. В адміністрації закладу зізнаються: контингент специфічний, але працювати для потреб бійців АТО – засуджені готові. Тепер тут чекають на замовлення. Масове виробництво у колонії можуть запустити за лічені дні.

Слід зазначити, що підприємства установ виконання покарань Київщини мають не тільки можливість, але й необхідне устаткування та технології для виготовлення паливних брикетів та гранул, щоб забезпечити потреби населення у теплоенергії.

Виготовлення брикетів та гранул із відходів деревини не тільки забезпечує недорогими теплоносіями, не тільки пом’якшує глобальну проблему шкідливих викидів в атмосферу, зменшення вирубки лісів, але й забезпечує робочими місцями всіх бажаючих працювати на виробництві в установі.

Прес-служба управління ДПтС України в м.Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »