24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Державне підприємство «Підприємство Бучанської виправної
колонії управління ДПтС України в м.Києві
та Київській області (№ 85)» виконало
замовлення Міністерства оборони України (ВІДЕО)

Днями, у визначені терміни, підприємством «Підприємство Бучанської виправної колонії управління ДПтС України в м.Києві та Київській області (№ 85)» забезпечено якісне виконання замовлення Міністерства оборони України на виготовлення універсального багатооборотного кріплення УМК-1Г.

Як повідомлялося раніше, підприємство Бучанської ВК (№ 85) виграло тендер на суму 1 мільйон 47 тисяч гривень завдяки виваженій ціновій політиці та позитивному висновку військового представництва Міністерства оборони України.

Не дивлячись на те, що на виконання замовлення у пенітенціаріїв Київщини було обмаль часу (договір укладено 29 вересня 2014 року), забезпечено своєчасне та якісне виконання замовлення. Так, протягом місяця засудженими, які були залучені до виконання цього суспільно важливого замовлення, виготовлено 1098 комплектів універсальних багатооборотних кріплень УМК-1Г.

Керівники Державної пенітенціарної служби України та управління області сподіваються, що і в подальшому матимуть державні замовлення, оскільки таким чином матимуть можливість допомогти Українській армії, а засуджених, що відбувають покарання в пенітенціарних установах, забезпечити робочими місцями.

Прес-служба управління ДПтС України в м.Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »