24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Чохли для бронежилетів розпочали виготовляти в Київському слідчому ізоляторі

Засуджені та ув’язнені не залишаються осторонь ситуації, яка склалася на теперішній час в Україні, вони готові всебічно допомагати військовослужбовцям та підтримувати їх. Так, у Київському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в м.Києві та Київській області розпочали відновлювати швейне виробництво. На виробничій майстерні слідчого ізолятору виготовляють чохли для бронежилетів на замовлення приватного підприємця.

На сьогодні ув’язненими слідчого ізолятору виготовлено більше 350 чохлів для бронежилетів з матеріалу заказника. Відкриття швейної дільниці дозволило додатково працевлаштувати 5 ув’язнених, які чекають вироків судів.

Сергій Кузьменко, тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника управління ДПтС України в м.Києві та Київській області розповів, що зроблені перші кроки для відновлення виробництва в слідчому ізоляторі, відкриті виробничі майстерні та надалі планується розширити об’єми швейного виробництва в даній установі. Виробничі майстерні слідчого ізолятору мають всі необхідні виробничі потужності для повноцінної роботи. Залучення до роботи осіб, що тримаються в виправних установах дуже позитивно впливає на їх свідомість, формується їх громадська позиція, відновлюється почуття потрібності і значущості для суспільства.

Прес-служба управління ДПтС України в м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »