25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

6 тонн продуктів харчування власного виробництва передали в зону АТО засуджені з Кагарлицької виправної колонії (№115), що на Київщині

На минулому тижні засуджені, які відбувають покарання у Кагарлицькій виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в м.Києві та Київській області (№ 115), прийняли колективне рішення – долучитися до благодійної діяльності та допомогти військовослужбовцям, які захищають цілісність нашої держави у зоні антитерористичної організації.

Усі 144 засуджених відмовилися від одноденного заробітку та попросили адміністрацію установи перерахувати ці кошти для придбання у підприємства цієї ж установи овочі та продукти харчування для потреб військових.

Цю ініціативу підтримали й співробітники самої установи, які також перерахували свій одноденний заробіток для придбання провізії. Так, сьогодні, 18 вересня, засуджені відвантажили цю продукцію та передали її волонтерам, які постійно постачають в зону АТО для наших бійців необхідні речі та продукти харчування.

«На суму понад 12 тисяч гривень було придбано більше 6 тонн продуктів харчування. Сьогодні ми передали військовим власновирощені овочі – картоплю, буряк, моркву, цибулю та капусту, а також крупи в асортименті», - розповів журналістам Олег Сірий, начальник відділу виробничої діяльності управління ДПтС України в м. Києві та Київській області.

Своє відношення до подій у державі та підтримку військовослужбовцям висловили і засуджені цієї установи.

Так 23-річний Євген Черноморенко, який відбуває покарання у Кагарлицькій виправній колонії (№115) за скоєння дорожньо-транспортної пригоди, уродженець м.Сіверодонецьк Луганської області, розповів, що на даний час його рідні та близькі знаходяться на території, де нещодавно проходили бойові дії, та не дивлячись ні на що, залишаються в рідному місті. Він запевнив, що якби не обставини, що склалися, він обов’язково пішов би добровольцем захищати свій рідний край. Думками він залишається з рідними та має надію, що звільнившись з місць позбавлення волі, буде жити в єдиній, неподільній Україні.

Засуджений Микола зазначив, що всі засуджені виступають за єдину Україну, а він особисто, не вагаючись, у разі необхідності пішов би служити в добровольчі батальйони, стояв би на передовій.

Прес-служба управління ДПтС України в м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »