23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
< Державна пенітенціарна служба України

Державне підприємство «Підприємство Бучанської виправної колонії управління ДПтС України в м.Києві та Київській області (№85)» виграло мільйонний тендер на виготовлення універсального багатооборотного кріплення УМК-1Г для Міністерства Оборони України

Державне підприємство «Підприємство Бучанської виправної колонії управління ДПтС України в м.Києві та Київській області (№85)» брало участь у конкурсних торгах на виготовлення універсального багатооборотного кріплення УМК-1Г для Міністерства Оборони України, всього подали заявки на участь у процедурі закупівлі три організації.

Підприємство установи виграло тендер на суму 1 мільйон 47 тисяч гривень завдяки виваженій ціновій політиці та позитивному висновку військового представництва Міністерства Оборони України.

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника управління Сергій Кузьменко роз’яснює, що перемога в тендері дозволить додатково працевлаштувати близько 100 осіб з числа засуджених, які в свою чергу зможуть із заробленої заробітної платні виплачувати аліменти, гасити заборгованості по виконавчим листам. Праця дуже позитивно впливає на виправлення та ресоціалізацію засуджених.

Прес-служба управління ДПтС України в м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »