16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Підприємство Бучанської ВК(№85), що на Київщині, розпочне пошиття спецодягу та виробів військового призначення завдяки допомозі ТОВ «БВС»

Дізнавшись про те, що пенітенціарії Київщини долучилось до екіпірування військовослужбовців, та на підприємствах виправних установ для потреб української армії виготовляють військову амуніцію, президент компанії «БВС» Борис Волянський запропонував пенітенціарній службі області свою допомогу.

Так, 02 вересня 2014 року компанія «БВС» передали швейне обладнання, у кількості 12 штук підприємству Бучанської виправної колонії (№85) управління ДПтС України в м. Києві та Київській області.

Як зазначив, т.в.о заступника начальника управління підполковник внутрішньої служби Сергій Кузьменко, надане компанією швейне обладнання буде встановлено в найкоротший термін, що дасть можливість відкрити лінію по виготовленню швейних виробів на підприємстві виправної установи. Завдяки цьому, буде працевлаштовано більше 25-ти засуджених, які розпочнуть пошиття спецодягу та виробів військового призначення.

Керівництво управління ДПтС України в м. Києві та Київській області висловлює щиру подяку компанії «БВС», яка є провідним українським виробником сучасного професійного одягу, за надану допомогу, завдяки чому ще одна пенітенціарна установа Київщині матиме можливість допомагати українській армії.

Прес-служба управління ДПтС України в м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »