22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Пенітенціарії Київської області налагоджують тісну співпрацю з Міністерством оборони України

Т.в.о заступника начальника управління ДПтС України в м. Києві та Київській області підполковник внутрішньої служби Сергій Кузьменко провів ділову зустріч із керівництвом Конструкторсько-технологічного центру МОУ, на якій були також присутні представники відділу маркетингу управління виробничої діяльності Державної пенітенціарної служби України.

На зустрічі обговорювались питання стосовно виготовлення підприємствами установ виконання покарань Київської області комплектуючих частин до військової техніки, а саме пробної партії кріплень для транспортування тяжкої військової техніки.

Прес-служба управління ДПтС України
в м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »