24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Журналісти трьох центральних каналів відвідали Березанську ВК управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№95), де засуджені для потреб військовослужбовців виготовляють розвантажувальні жилети

5 серпня 2014 року журналісти трьох центральних каналів (СТБ, канал 24, ICTV «Надзвичайні новини») відвідали Березанську виправну колонію управління ДПтС України в м. Києві та Київській області(№95), а саме - виробничий цех з виготовлення швейних виробів.

Представники ЗМІ спостерігали, як засуджені для потреб військовослужбовців виготовляють розвантажувальні жилети військової екіпіровки.

«Складний військовий стан на території нашої держави неабияк згуртував українців та підняв почуття патріотизму. Пенітенціарії Київщини не залишаються осторонь та долучились до екіпірування військовослужбовців»,- зазначив у своєму інтерв’ю начальник управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк. «Крім цього пенітенціарії Київщини взяли шефство над Мічурінською виправною колонією (№57), що в Донецькій області, допомагаючи колегам матеріально», - додав Олександр Павлович.

В. о. заступника начальника управління підполковник внутрішньої служби Сергій Кузьменко в свою чергу розповів журналістам про те, що перші 45 жилетів вже надійшли в розпорядження військових, та ще 200 знаходяться в роботі і незабаром відправляться в зону АТО. Також він наголосив на тому, що до виготовлення жилетів як пенітенціарії, так і засуджені підійшли дуже відповідально, оскільки відчувають неабияку відповідальність.

Підтримку військовослужбовцям української армії висловлюють і засуджені установи. Засуджений Сашко дуже шкодує, що доля розпорядилася таким чином, що він зараз знаходиться у виправній установі, але допомогти армії - це його святий обов’язок. Тому, відшиваючи жилети, він старається робити це швидко та якісно.

Керівництво підприємства і в подальшому буде співпрацювати із військовими підрозділами задля найкращого та скорішого задоволення потреб наших захисників.

 

Прес-служба управління ДПтС України 
в м. Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »