24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Підслідні жінки, які тримаються в Київському СІЗО, розпочали в'язати військовослужбовцям в зону АТО теплі шкарпетки

Підслідні жінки, які тримаються в Київському слідчому ізоляторі, виявили бажання допомогти військовослужбовцям, які на теперішній час знаходяться в зоні АТО та долучилися до акції «Зв’яжи шкарпетки – подаруй тепло!». Враховуючи, що настала холодна пора року та можливості жінок вони вирішили власноруч в'язати їм теплі шкарпетки.
Громадська рада при управлінні ДПтС України в м.Києві та Київській області забезпечила жінок нитками та впродовж тижня жінки зв’язали вже близько 10 пар шкарпеток. Тільки є одна відмінність, те що підслідним жінкам заборонено мати колюче-ріжучі предмети, тож вони знайшли вихід й в’яжуть вироби на стержнях для кулькових ручок.Заступник начальника слідчого ізолятору із соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Савченко зазначає, що жінки, які на теперішній час опинилися в стінах СІЗО із задоволенням в’яжуть шкарпетки для військовослужбовців, це сприяє їх занятості, так вони відволікаються від своїх буденних проблем.Найближчім часом Голова Громадської ради при управлінні О.Борисова передасть шкарпетки волонтерам, які безпосередньо їх доставлять військовослужбовцям.

Прес-служба управління ДПтС України в м.Києві та Київській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »