25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
18.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Керівництво Ольшанської виправної колонії відвідали в реабілітаційному закладі учасників антитерористичної операції

Керівництво Ольшанської виправної колонії (№ 53) управління Державної пенітенціарної служби України в Миколаївській області спільно з Головою Миколаївської районної державної адміністрації Миколаївської області Воробйовою А.В. та першим заступником Голови Миколаївської районної державної адміністрації Бродецьким О.О. відвідали в реабілітаційному закладі учасників антитерористичної операції.
Під час зустрічі учасникам антитерористичної операції подякували за мужність, героїзм, високу громадську відповідальність і побажали міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя та мирного неба.

Адміністрація Ольшанської виправної колонії (№ 53)
управління ДПтС України в Миколаївській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »