22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Пенітенціарії Сумщини передали до Збройних сил України 44 розвантажувальні жилети

Начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області Анатолій Носаль на базі Сумської військової частини № 3051 Східного територіального командування передав в користування батальйону територіальної оборони Збройних сил України 44 розвантажувальні жилети.
Жилети були пошиті на підприємстві Шосткинської ВК (№66) та придбані за рахунок добровільних внесків персоналу управління та підпорядкованих органів та установ виконання покарань УДПтС України в Сумській області.
Як зазначив заступник обласного військового комісаріату Роман Скачко, така допомога дуже важлива та актуальна в теперішній час, а начальник складу РАУ батальйону територіальної допомоги Василь Павловський подякував від імені своїх товаришів по службі Анатолію Олексійовичу та підпорядкованому йому колективу за підтримку та надійний тил.

Прес-служба управління 
ДПтС України в Сумській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »