25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Підприємства УВП Сумщини працюють на підтримку захисників Вітчизни

Державним підприємством Сумської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області №116 освоєно виготовлення печей очажних піролізного горіння двох типорозмірів.
Днями було реалізовано першу партію печей очажних в кількості 11 штук Сумській обласній раді професійних спілок для забезпечення потреб зони АТО. Печі мають мультифункціональне призначення, та слугують не лише для обігріву приміщення, а також і для більш побутових потреб – сушки взуття та одягу, що вкрай актуально в умовах життя в похідних умовах, розігріву харчів, що особливо важливо в зимовий період.
Взагалі, печі такого типу призначені для обігріву приміщень житлового та промислового призначення загальною площею до 30 кв м., та можуть успішно використовуватись як в стаціонарних, так і в мобільних умовах.
>До виготовлення планується ще до сотні таки печей, які також в подальшому будуть направлені в зону антитерористичної операції для підтримки тих героїв, що охороняють кордони нашої держави та суверенність України.

Прес-служба
управління ДПтС України в Сумській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »