24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

На Херсонщині засуджені допомагають укріплювати оборонні блокпости

У часи так званого «перемир’я» жоден громадянин України не почувається у безпеці. Адже постріли на території нашої держави тривають і досі. Та з кожним пострілом, почуття громадянського обов’язку у кожного українця зростає.
Саме з такого почуття засуджені дільниці соціальної реабілітації Дар'ївської виправної колонії (№ 10) управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонської області виявили бажання допомогти службовцям Херсонської Державної автоінспекції в укріпленні блокпосту у селищі Дар'ївка, який було збудовано на початку липня поточного року, та на якому здійснюється цілодобовий контроль проїзду людей на територію Херсонської області.
Тож таку ініціативу засуджених підтримав і начальник Дар'ївської виправної колонії (№10), організувавши прибуття засуджених на блокпост та забезпечивши відповідний нагляд за ними.
Злагодженою видалась справа Державної значимості. Пліч о пліч працювали засуджені разом з місцевими добровольцями, які також виявили бажання укріплювати блокпост. Під командуванням працівників ДПІ четверо засуджених з іншими робітниками наповнювали мішки піском, укріплювали огорожу бетонними блоками та автомобільними шинами. А з допомогою важкої техніки збудували ДОТ (довготривалу оборонну (вогневу) точку). Дана споруда призначена для довготривалої оборони, яка захищатиме військових від обстрілів мінами, снарядами, гранатами, тощо, та з якої можна буде вести обстріли з різних вогневих засобів.

Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »