19 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Діти пенітенціаріїв Херсонської області підтримують Українську армію

На порозі великого свята - Дня Незалежності України, наша країна переживає тяжкі часи війни. Та дух і патріотизм українського народу вражає.  Адже сміливість і волелюбність нездоланна. Так само вважають і маленькі українці. 
21 серпня 2014 року діти співробітників установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області прийняли участь у конкурсі малюнків за тематикою «Армія очима дітей». Виставка була організована волонтерами обласного центру допомоги військовослужбовцям і біженцям, в рамках святкового концерту для військовослужбовців, який проходив у палаці молоді та студентів м. Херсон.
Усі малюнки, які намалювали діти було урочисто передано військовослужбовцям, які проходять службу в зоні антитерористичної операції на Донеччині.
Працівники кримінально-виконавчої служби та їх діти бажають військовослужбовцям скорішого повернення додому та щиро пишаються українською армією.
Бережи Вас Боже!

Прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »