25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Неповнолітні ув’язнені Херсонського слідчого ізолятора підтримують Українську армію

16 вересня 2014 року серед неповнолітніх ув’язнених Херсонського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області проведено акцію під назвою - «Малюнок солдату», під час виховної години. Такий захід організовано психологами установи на прохання самих же неповнолітніх, адже вони не хочуть бути осторонь, коли вся країна підтримує українську армію.
Підлітки, за допомогою олівців та паперу, у кожному своєму малюнку виразили власне бачення миру, вони показали своє захоплення військовослужбовцями, їх сміливістю та героїзмом.
Сповнені любові, надії та вдячності малюнки, неповнолітні передали вчителям Херсонського центру освіти молоді та дорослих, які направлять їх солдатам у зону антитерористичної операції.

Відділ соціально-виховної та психологічної роботи
Херсонського слідчого ізолятору
управління ДПтС України в Херсонській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »