24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Діти, якими опікуються пенітенціарії Херсонщини, написали листи військовослужбовцям

Вихованці комунального закладу «Навчально-виховного комплексу ім. Т.Г. Шевченко» Херсонської обласної Ради, якими понад  десять років опікуються пенітенціарії Херсонщини, дізнавшись про те, що працівники  зазначеної служби підтримують українську армію вирішили теж долучитись до акції.
Так, дівчата 8Б класу написали листи підтримки нашим  військовослужбовцям та подякували їм за мужність, сміливість та відданість своєму народу. На прохання дітей пенітенціарії обов’язково передадуть листи військовослужбовцям за допомогою Громадської ради при управлінні ДПтСУ в Херсонській області. 
За згодою дітей, деякі листи, ми вважаємо за необхідне оприлюднити, оскільки про бажання та прохання майбутнього покоління України мають знати!
«Привет всем военнослужащим! Я Лена Коваль, ученица 8 класса, школы интернат! В первую очередь я хочу сказать вам Большое Спасибо за вашу смелость, стойкость и отвагу! Я все также хочу и мечтаю о том, что бы над моей головой светило яркое солнце, было ярко голубое небо, над моей головой не звучали выстрелы; чтобы у матерей не были заплаканные глаза от потери сыновей.  Чтобы девушки дождались своих любимых, а маленькие девочки и мальчики дождались своих пап. Мы молим Бога о том, чтобы не пришлось стрелять…»,- пише у своєму листі учениця 8 класу Коваль Олена.

Прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »