23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Пенітенціарії Херсонщини турбуються про відпочинок колег та підтримку прикордонників

26 березня 2014 року начальник управління ДПтСУ в Херсонській області генерал-майор внутрішньої служби Володимир Пінькас відвідав медично-реабілітаційний центр Державної пенітенціарної служби України «Золотий берег», розташований у селі Стрілкове (Арабатська стрілка, Генічеський район, Херсонська область).
МРЦ «Золотий берег» працює сезонно. Тут проводиться реабілітація й оздоровлення пенітенціаріїв та членів їх родин у літній період - з червня по вересень кожного року. Зважаючи на короткі терміни до початку оздоровчого сезону, начальник територіального органу управління відвідав установу з метою перевірки стану підготовки МРЦ до сезону відпочинку.
Також, у рамках робочого візиту до Генічеського району Володимир Пінькас разом із заступником начальника управління Сергієм Гайчовим, начальником Північної виправної колонії (№ 90) Олександром Луговським та директором МРЦ «Золотий берег» Віктором Іщенком, відвідали військовослужбовців, які несуть службу на нещодавно створеному українському блокпосту в с. Стрілкове Генічеського району.
Начальник УДПтСУ в Херсонській області Володимир Пінькас висловив підтримку прикордонникам та запевнив, що пенітенціарії області готові надати їм будь-яку допомогу в будь-який час.
Окрім того, захисникам України пенітенціарії передали свіжовипечений хліб, яблука, тушонку та сік, а для духовної підтримки - ікону, яку власноруч виготовили засуджені, які наразі відбувають покарання в установах Херсонської області.

Прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »