19 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Херсонська профспілкова організація працівників управління ДПтС України забезпечила Херсонських військовослужбовців форменим одягом

03 жовтня 2014 року головою Херсонської обласної об'єднаної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Ольгою Комаровою спільно з Головою обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Миколою Гайдученком передано військовому комісару Херсонського об'єднаного міського комісаріату полковнику Володимиру Савицькому формений одяг для військовослужбовців.
В рамках соціального партнерства між профспілковими організаціями персоналу виправних установ управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області та працівників охорони здоров'я обласного рівня протягом серпня – вересня поточного року проведено спільну благодійну акцію, розпочату на звернення військового комісара Херсонського об'єднаного міського комісаріату та  направлено на забезпечення форменим одягом військовослужбовців, які увійшли до складу оперативних груп на ротаційній основі.
З моменту оголошення акції, Херсонською профспілковою організацією направлено звернення до різних організацій та підприємств області. В результаті чого були зібрані благодійні кошти у сумі 6200 гривень, які і використані на  виготовлення 25 комплектів камуфльованого форменого одягу, головних уборів та натільної білизни для офіцерського складу Херсонського об'єднаного міського комісаріату за особистим розміром кожного.
Успішне проведення цієї доброчинної акції свідчить про те, що місцеві жителі Херсонщини чудово розуміють сучасні негаразди і не залишаються осторонь. Завдяки таким чуйним людям, можна сподіватися на скоріше повернення до мирного життя українському народу.
Комітет Херсонської обласної об’єднаної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби висловлює свою щиру вдячність за надання фінансової підтримки директору Товариства з обмеженою відповідальністю «Сафташ-10» Фізулі Мехтієву, директору салону-ательє «Армійський» Світлані Камлук, Голові Херсонської обласної   організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України Олександру Кузнєцову, та за організацію акції — керівництву управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області та Дар'ївської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області (№10), заступнику  Голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я Наталії Чорненькій.
Високо цінуємо Ваш внесок — він може реально і суттєво підтримати тих людей, які в цей час захищають нашу незалежність. Прийміть нашу найщирішу шану та подяку.

Комітет Херсонської  обласної об'єднаної організації  Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »