25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

На Волині: засуджені  Маневицької  ВК (№ 42) взяли участь у благодійному ярмарку

На  адресу Маневицької ВК (№ 42) управління ДПтС України у Волинській області надійшов лист-прохання від Волинської обласної громадської організації «Фундація розвитку громад» із запрошенням стати учасником благодійного речового ярмарку, який проходить 25-28 листопада  у Палаці учнівської молоді м. Луцька. Зібрані кошти від продажу та реалізації виставлених на ярмарку предметів та речей будуть використані на потреби волинських бійців АТО, а саме: на закупівлю необхідних речей (термобілизни, теплого одягу, медикаментів, приладів нічного бачення).
За сприяння керівництва колонії, зокрема й заступника начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи капітана внутрішньої служби Олександра Ніжніка, Маневицька ВК (№ 42) відгукнулась на дане запрошення та передала організаторам благодійного ярмарку три картини ручної роботи засуджених для представлення їх відвідувачам даного заходу. Представники  організації не очікували, що засуджені установи візьмуть участь у благодійній акції. Засуджені установ виконання покарань Волинської області не вперше допомогли військовослужбовцям в АТО, оскільки засуджені  Цуманської ВК (№84)  надали благодійну допомогу на купівлю бронежилетів.
Перевиховання засуджених працівниками колонії здійснюється у правильному напрямку, адже результатом цього є наявність серед них справжніх патріотів української державності.

Сергій  Остапчук,
заступник начальника відділу
соціально-виховної та психологічної роботи
Маневицької ВК  (№42)

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »