16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

На Волині: Працівники Камінь-Каширського РП КВІ здали кров
для військовослужбовців  на сході України 

       Підтримати тих силовиків, котрі нині боронять цілісність нашої держави  і забезпечують охорону громадського порядку у так званих «гарячих» точках,  вирішили працівники Камінь-Каширського РП КВІ УДПтСУ у  Волинській області.  Окрім них, в цій акції вирішили взяти участь особи, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції.
Зі слів засуджених громадян, вони дуже переймаються долею тих військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни, але згідно діючого законодавства  не можуть бути призвані на військову службу. Тому, проявивши власну ініціативу, вирішили стати донорами.
«Це наш громадянський обов’язок – допомогти потерпілим у сутичках на сході, адже щодня вони ризикують життям заради нашої з вами безпеки» – підкреслив громадянин К.
Кожен підобліковий розуміє, що сьогодні батьківщина потребує підтримки в нелегкій боротьбі з агресором, і, можливо, саме його кров врятує життя українському солдатові, який, не шкодуючи себе, захищає Україну. Кожного дня трапляються такі ситуації, коли  терміново потрібна кров,  щогодини лунають тривожні повідомлення у ЗМІ про загиблих та поранених в АТО, у такі моменти думаєш про донорство. Адже кожен донор може врятувати комусь життя.
Кров, що була здана в цій акції, буде відправлена до лікарень, де перебувають поранені військовослужбовці.

Інспетор Камінь-Каширського РП КВІ
УДПтСУ у Волинській області  
старший лейтенант внутрішньої служби                                                 
І.В.Шумік

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »