25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

На Волині  кримінально-виконавчою інспекцією  
організовано благодійну  акцію  для допомоги військовослужбовцям в АТО

Працівники органів та установ виконання Волинської області  неодноразово  надавали  допомогу військовослужбовцям,  які несуть службу в зоні АТО.
У Горохівському міжрайвідділі кримінально-виконавчої інспекції знайшлися  «добрі серцем» люди, котрим небайдужа доля своїх земляків, які беруть участь у  військових діях. Начальник міжрайонного відділу КВІ майор внутрішньої служби Олег Чигирин  та  начальник Луцького районного підрозділу КВІ  капітан  внутрішньої  служби  Дмитро Белей організували благодійну акцію, яка поєднала моральну і  матеріальну підтримку.  
Діти працівників даного відділу КВІ підготували яскраві та життєрадісні  малюнки.  Їх буде  надіслано  для  бійців  батальйону «Світязь» з побажаннями швидкого повернення на  Волинь. Сім’ї працівників  інспекції  допомогли солодощами та консервацією. Місцевий підприємець за посередництвом міжрайвідділу  КВІ  надав  в якості благодійної допомоги макаронні вироби власного  виробництва  вагою 800 кг. Частину благодійної  допомоги   було передано  через луцьких волонтерів для бійців АТО, які проходять лікування у військовому госпіталі. А частину  -  буде передано для волинян,  які  обороняють  Українську державу в  батальйоні «Світязь», що  дислокується  в  місті Дебальцеве Донецької області.

Ольга Купчинська,
старший  лейтенант внутрішньої служби
старший інспектор( у  зв’язках       
із засобами масової інформації та громадськістю)
управління ДПтС України у Волинській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »