21 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

На Волині: Працівники маневицької вк (№42) здали кров для військових  на Сході України

Службовці  Маневицької ВК (№42) УДПтС у Волинській області здали кров для поранених військових, котрі проходили службу на Сході України та були поранені під час  військових операцій.
Маневицька виправна колонія (№42)  долучилася до благодійної акції по безкоштовній здачі крові «Любов рятує», заснована Товариством Червоного Хреста та підтримана Державною пенітенціарною службою України.
Із наміром врятувати життя чи допомогти пораненим військовослужбовцям дев’ятнадцять  співробітників виправної колонії  здали кров у  Маневицькій районній лікарні.

Старший інспектор (у  зв’язках    
із засобами масової інформації та громадськістю)
управління ДПтС України у Волинській області
Ольга Купчинська  

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »