22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

На Волині: засуджені Цуманської виправної колонії (№84)  допомогли  коштами військовослужбовцям в АТО

В житті кожної людини є місце для доброго вчинку, жертовності та  вияву милосердя.  Засуджені, працевлаштовані в бригаді по виготовленню бруківки Цуманської ВК (№84)  управління ДПтС України у Волинській області, вже вдруге беруться допомогти співвітчизникам у «скрутну хвилину».
Засуджені бригади перерахували одномісячний заробіток для 12-річного  хлопчика-волинянина,  хворого на  онкологічне захворювання, загальною сумою 2138  гривень.   
Другою доброю справою стала ініціатива п’ятьох засуджених перерахувати залишки депозитних рахунків  у сумі  4508 гривень на допомогу військовослужбовцям в зоні АТО. За словами директора підприємства установи, бригада по виготовленню бруківки показує непогані успіхи виробництві: засуджені працюють 40 годин на тиждень, виконують норму виробітку та загалом виконують 20-30 % місячного плану установи по виробництву.
Бригадир  даної  бригади  Володимир  Бух виступив з пропозицією надати благодійну допомогу до о. Михаїла Кулакевича, котрий проводить душпастирську роботу в колонії, оскільки Свято-Покровська селищна громада розпочала благодійну діяльність для українців-учасників бойових дій з перших днів початку призову населення. Варто зазначити, що громада допомагала військовослужбовцям не лише молитвою та освяченням речей призваних земляків, а й збираючи кошти на бронежилети, речі першої необхідності.
Як прокоментував о. Михаїл Кулакевич: «Такі акти милосердя є результатом виховної, проповідницької роботи. Засуджені залишаються людьми, мають добрі наміри в душі. Для цього церква діє в установі, щоб допомогти піднятися духовно і морально». Засуджений Володимир Бух, котрий є постійним прихожанином Храму Св. Миколая Мірлікійського Чудотворця в установі, після служби  поцікавився: як можна зробити внески, щоб  зробити добру справу. О. Михаїл визвався допомогти коштам потрапити за призначенням. На переказані кошти буде придбано медикаменти та теплі речі для військовослужбовців, які беруть участь у військових діях на Сході України.
В коментарі засуджений Володимир Бух, зазначив, що це мінімумом,  який вони можуть зробити для солдат, які відстоюють територіальну цілісність нашої держави. Взагалі, він особливо не хвалиться спільним добрим вчинком, принагідно пригадує слова  преподобного  Серафима Саровського, в яких йдеться, що благодійник, який напоказ робить добро – однією рукою дає, іншою – забирає. Також засуджений висловив вдячність адміністрації установи за створені  умови для праці, за людське ставлення.
Цілком можливо, благодійна акція буде мати продовження в близькому майбутньому.

Ольга Купчинська,
старший лейтенант внутрішньої служби,
старший інспектор (у  зв’язках            
із засобами масової інформації та громадськістю)
управління ДПтС України у Волинській області   
  

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »