23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

На Волині: працівники Цуманської  виправної колонії (№84) надають допомогу військовослужбовцям в АТО  

Військові дії на Сході України торкнулися практично кожного громадянина держави, війна продовжує забирати життя.
У цей скрутний час працівники Цуманської виправної колонії (№84) управління ДПтС України у Волинській області проявили ініціативу та вирішили допомогти  постраждалим  військовослужбовцям в зоні АТО. Нещодавно протягом доби вони зібрали 2,200 гривень для закупівлі медикаментів.
Окрім того, працівники місяць тому зібрали 4 тисячі гривень для допомоги  військовослужбовцям в зоні АТО. Спільно з виконкомом Цуманської селищної ради  на  зібрані кошти було придбано бронежилети. В доставці до східних областей держави  благодійної допомоги  посприяв депутат селищної ради Роман  Чорненький.

Ольга Купчинська,
старший лейтенант внутрішньої служби
старший інспектор (у  зв’язках            
із засобами масової інформації та громадськістю)
управління ДПтС України у Волинській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »