16 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Реалізація стратегічного курсу модернізації у Вільнянському СІЗО управління ДПтС України в Запорізькій області

19 грудня 2014 року, у Вільнянському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Запорізькій області, було відкрито кімнату довгострокових побачень для засуджених до довічного позбавлення волі. На протязі трьох місяців із двох приміщень було зроблено одне в якому є спальна кімната для відпочинку, кухня для самостійного приготування їжі та ванна кімната, яка обладнана окремим водонагрівачем та душовою кабінкою.

Начальник установи Віктор Овдієнко зазначив, що пріоритетним напрямком реалізації стратегічного курсу модернізації слідчого ізолятора є вдосконалення форми психолого-педагогічного впливу на засуджених та поліпшення комунально-побутового забезпечення, і що найголовніше, гуманне ставлення до них з забезпеченням прав людини згідно діючого законодавства.

«Завдяки Вам, ми особисто почуваємо себе потрібними оточуючим і віра в краще веде нас по життю. Хай Господь зберігає вас і ваші сім’ї від усіх негараздів і труднощів, мудрість, терпіння та розуміння ніколи не залишають вас у вашій нелегкій роботі», – звучать слова вдячності керівництву слідчого ізолятора від засуджених.

Прес-служба управління ДПтС України в Запорізькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »