22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Підприємства установ виконання покарань Дніпропетровщини виконують замовлення Міністерства оборони України

        На початку квітня поточного року у Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулась нарада за участю керівництв управління Державної пенітенціарної служби у Дніпропетровській області, батальйонів №20, 39, 40, 93 та комерційних підприємств області, під час якого було прийняте рішення про розміщення частини замовлень Міністерства оборони України на підприємствах та майстернях установ виконання покарань Дніпропетровщини.
Першим замовлення на виготовлення простирадл, наволочок, рушників та подушок на загальну суму 657,6 тис.грн. отримало підприємство Дніпродзержинської виправної колонії (№34). Дане завдання було виконане своєчасно і якісно. Сьогодні на підприємстві установи продовжують виготовляти різноманітну продукцію на замовлення Міністерства оборони. Швейні майстерні Софіївської виправної колонії (№45), Орджонікідзевського виправного центру (№79) та Павлоградської виправної колонії (№142) також зайняті на виготовлені продукції для потреб армії. Тут шиють костюми камуфльовані для національної гвардії України, куртки камуфльовані, спальні мішки та костюми зимові.
«Якісне і своєчасне виготовлення продукції на замовлення Міністерства оборони України – це найпріоритетніше завдання, яке стоїть перед підприємствами установ області із швейним профілем виробництва», - зазначив під час останнього засідання колегії Управління начальник територіального управління генерал-майор внутрішньої служби Володимир Кузьменко.

Віталій Плохий
відділ виробничої діяльності
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »