25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Майстерні Софіївської виправної колонії (№45) налагодили випуск чохлів та розгрузок для бронежилетів

Майстернями Софіївської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№45) налагоджено випуск чохлів та розгрузок для бронежилетів.
Софіївська колонія унікальний виправний заклад. Це єдина колонія в Україні, де відбувають покарання засуджені інваліди І та ІІ груп. Основним об’єктом установи є лікарня, де засуджені з усієї України проходять курс лікування. Разом з тим, в установі для забезпечення власних потреб функціонують майстерні, де засуджені за своїм бажанням мають можливість працювати.
Саме ці майстерні отримали замовлення на виготовлення чохлів та розгрузок для бронежилетів. Засуджені шиють вироби, які передаються замовнику, котрий комплектує їх пластинами. Після цього вже готові бронежилети надходять до Софієвського військомату. З липня поточного року  засудженими пошито майже 900 виробів. Керівництво установи гордиться тим, що всі військовослужбовці, які направлені до зони АТО із Софіївського району, забезпечені бронежилетами, виготовлення яких почато в колонії.

Віталій Плохій,
відділ виробничої діяльності
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »