22 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Підприємство Дніпродзержинської виправної колонії №34 стало кращим державним підприємством 2014 року

9 грудня керівництву Дніпродзержинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34) надійшов лист від Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу України про те, що за підсумками 2013 року серед виробників робочого одягу підприємство установи зайняло перше місце в Україні за сумою чотирьох номінацій фінансово-господарської діяльності та перше місце в Україні за номінацією «Показники ефективності використання ресурсів» і має право отримати статус «Державне підприємство року 2014».
Підприємство Дніпродзержинської виправної колонії спеціалізується на виготовленні спеціального та форменого одягу, постільної білизни, м’якого інвентарю, літніх та зимових камуфльованих костюмів для забезпечення особового складу Збройних Сил України. Продукція, яку виготовляє підприємство, відповідає всім вимогам по якості. Протягом 2013 року не отримано жодної претензії та рекламації на виготовлену продукцію. Контроль за процесом виготовлення одягу забезпечується роботою групи  технічного контролю, що складається з двох кваліфікованих спеціалістів та контролерів з числа засуджених. Інструменти, що застосовуються для контролю якості, щорічно підлягають державній повірці.
Протягом 2014 року робота підприємства була направлена на розробку та впровадження у виробництво спеціального одягу, який відповідає всім сучасним вимогам, як до дизайну виробу так і по якості матеріалів та фурнітурі. При розробці нових моделей надається перевага більш трудомістким моделям. У 2014 році фабрично-заводською лабораторією розроблено 40 нових моделей, 13 з яких введено у виробництво.
У минулому році підприємство приймало участь у Всеукраїнських конкурсах «100 кращих товарів», «Підприємство року» у Міжнародному економічному рейтингу «Ліга кращих», де отримали дипломи та стали Лауреатами цих конкурсів.

Віталій Плохий,
відділ виробничої діяльності
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »