21 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Допомога Червоному хресту силами Софіївської ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№55)

9 грудня 2014 року персоналом Софіївської виправної колонії (№55) було проведено акцію допомоги Вільнянській районній організації Запорізької обласної організації «Товариство червоного хреста України».
Співробітниками колонії, які найбільш чуйно віднеслися до чужих негараздів зібрано теплі речі та іграшки для надання посильної допомоги. Під час передачі речей, працівникам установи вдалося поспілкуватися з сім’єю переселенців з зони АТО, які були змушені покинути свою домівку з маленьким шестимісячним Михайлом та багатодітною матір’ю, яка сама виховує своїх дітей та як ніхто потребує допомоги.
За словами однієї з працівниць товариства, медичної сестри Валентини Санду: «Червоний хрест – це провідна гуманітарна організація України, яка спрямована на захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій. Робота організації спрямована на сприяння органам державної влади України  у їх діяльності, в гуманітарній сфері».

Прес-служба управління ДПтС України в Запорізькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »