25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Вільнянська виправна колонія управління ДПтС України в Запорізькі області(№20) долучилася до акції щодо гуманітарної допомоги українським військовим та жителям, які проживають у зоні АТО

16 вересня 2014 року, працівники Вільнянської виправної колонії (№20) долучилися до загальнонаціональної акції – допомоги бійцям та жителям зони АТО. Кілька днів вільнянські пенітенціарії збирали продукти харчування для українських військових та мирних жителів, які опинилися в зоні АТО. Уся гуманітарна допомога була передана голові Вільнянської міської ради, і сьогодні гуманітарна допомога від Вільнянського району вже вирушила до місця призначення.
Маємо надію, що ця допомога для українських військових буде їм не тільки калоріями, а і теплом рідного дому, бо кожен вільнянець вклав у ці посилки часточку свого душевного тепла та любові. На цьому збір продуктів та одягу у Вільнянській виправній колонії (№20) не закінчується, акція триває.

Прес-служба управління ДПтС України в Запорізькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »