23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Гуманітарна допомога АТО
зібрана у Вільнянському слідчому ізоляторі УДПтС України в Запорізькій області

19 серпня 2014 року у Вільнянському слідчому ізоляторі було зібрано гуманітарну допомогу бійцям збройних сил України. За ініціативою профспілкової організації серед працівників установи проведена благодійна акція «Допоможи країні – ми її діти». Таким чином, на протязі тижня всі співробітники СІЗО зносили необхідні речі воїнам АТО, а саме: продукти харчування – крупи, макаронні вироби, олію, консерви, засолене сало, цукор, тушковане м’ясо, картоплю, моркву, цибулю, часник, помідори, питну воду; предмети особистої гігієни – мило, серветки, туалетний папір, зубну пасту і щітки, станки для гоління, шкарпетки та цигарки з сірниками.
На кожній запакованій посилці, відправленій до Вільнянського територіального центру соціального захисту населення, працівники СІЗО написали свої побажання: «Дорогие наши воины мужчины!!! Наш коллектив проникся необходимостью оказать посильную помощь и направить Вам посылки! В них любовь, вера и надежда на скорейшее окончание войны и возвращения домой. Спасибо Вам за мирные ночи на Запорожской земле. Берегите себя! Вас ждут дома! Вы настоящие Герои Украины!!!»

Прес-служба управління ДПтС України в Запорізькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »