23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Допомога бійцям, які перебувають в зоні АТО, від  колишніх співробітників Софіївської ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№55)

21 жовтня 2014 року в Софіївській виправній колонії (№55) відбулося вручення розвантажувальних жилетів трьом колишнім співробітникам-пенсіонерам, які зараз захищають рідну Україну в зоні АТО.
Так, за ініціативою Голови ради ветеранів установи Анатолія Ганошенка було подано пропозицію  надати посильну допомогу у вигляді продукції, яка виробляється на підприємстві - розвантажувальних жилетів, а за фінансовою підтримкою Голови профспілкового комітету Малхазі Кахадзе було закуплено матеріал для виготовлення жилетів.

Прес-служба управління ДПтС України в Запорізькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »