22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
19.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Запорізькі пенітенціарії передали гуманітарну допомогу військовослужбовцям, які нестимуть службу в зоні АТО

26 вересня 2014 року, за ініціативою виконуючого обов’язки начальника управління підполковника внутрішньої служби Дениса Голоборотька та його заступників, було організовано передачу гуманітарної допомоги для військовослужбовців військової частини №3026, які нестимуть службу в зоні проведення Антитерористичної операції.
Керівництво військової частини подякувало від імені бійців за організацію збору допомоги і всім, хто не залишився байдужим.
«До збору коштів було залучено всі установи виконання покарань та слідчі ізолятори області, що дало змогу закупити комплекти камуфляжної форми зі спец тканини, теплі камуфльовані бушлати, засоби особистої гігієни та продукти харчування – картоплю, м’ясні та рибні консерви, мед. Тож, ми сподіваємось, що організована гуманітарна допомога зігріє та вбереже життя наших військовослужбовців», - зазначив Денис Евгенійович.

Прес-служба управління ДПтС України  в Запорізькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »