22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Вихованці Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС в Полтавській області намалювали бійцям АТО святкові листівки

Напередодні державного свята – Дня Незалежності України - вихованці Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області виготовили вітальні листівки та написали листи українським бійцям, що перебувають в зоні антитерористичної операції.
Щоб зміцнити бойовий дух та показати своє захоплення українськими військовими – підлітки створили для них синьо-жовті прапори, сонце, голубів, різнокольорові веселки. У кожному малюнку - власне бачення миру та побажання солдатам повернутися додому живими і здоровими.
Теплі та чуйні листи, написані юнаками, сповнені любов’ю та вдячністю до національних героїв за захист рідних домівок та осель, за мужність і стійкість в обороні за незалежність і єдність України.
Всім хлопцям на передовій потрібна увага, добре слово, повага і любов небайдужих людей. Малюнки та листи вихованців на підтримку військовослужбовців сприятимуть підтримці їх моральних, психологічних і духовних сил, - зазначив начальник виховної колонії Юрій Величко.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »