12 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Благодійна допомога бійцям АТО від Надержинщинської виправної колонії управління ДПтС в Полтавській області (№65)

23 вересня 2014 року, в день святкування 71 річниці з дня визволення м. Полтави від німецько-фашистських загарбників, у Надержинщинській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№65) відбулась благодійна акція.
Цього дня до установи було запрошено командира батальйону «Полтавщина» Іллю Киву та заступника командира Анатолія Соседко.
Засуджені жінки вітали гостей гучними оплесками та теплими побажаннями, вручивши захисникам батьківщини у виді благодійної допомоги саперні лопати та спальні мішки. Дані речі було придбано за рахунок коштів, зібраних з ініціативи адміністрації установи і засуджених.
Також військовослужбовцям АТО жінки подарували жовто-блакитний стяг з лозунгом непохитної віри в щасливе майбутнє України.
Ілля Кива та Анатолій Соседко від імені всіх військових батальйону «Полтавщина» подякували учасникам благодійної акції за надання допомоги та побажали присутнім надії і віри в Бога.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »