21 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Благодійну допомогу бійцям АТО відправили пенітенціарії Машівської виправної колонії управління ДПтС в Полтавській області (№9)

В цей нелегкий для держави час кожен небайдужий долучається до загальної справи, щоб подолала Батьківщина важкі випробування. Хто надаючи допомогу армії благодійністю, хто захищаючи зі зброєю в руках її територію і свободи.
Днями маленьку краплинку благодійної допомоги, а саме : 5 спальних мішків передали працівники Машівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№9) бійцям АТО.
Дану благодійну акцію було організовано та проведено за сприяння Полтавської об’єднаної організації Полтавської обласної об’єднаної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби та за кошти первинної профспілкової організації і персоналу Машівської виправної колонії (№9).
Зі словами вдячності прийняв благодійну допомогу Віктор Григоренко, пенсіонер кримінально-виконавчої служби, який проходить військову службу за призовом по частковій мобілізації з серпня 2014 року і в даний час повертається до місця служби із короткого відпочинку.
- Дух українців незламний і тому народ переможе любого агресора,-зазначив на завершення зустрічі український боець.
Дорогі наші захисники, бажаємо вам міцного бойового духу та незломної віри в перемогу. Нехай зігріють ваші патріотичні серця наша любов і повага до вас.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »