17 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Вихованці Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області прийняли участь у патріотичній акції «Україна - це я»

Вихованці Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області взяли активну участь у патріотичній акції «Україна – це я», яка пройшла вихідними днями на площі Незалежності м. Кременчука. Головною метою стало підвищення патріотичного духу підлітків, виховання поваги до українських захисників.
Акція відбулась в рамках Всеукраїнського патріотичного марафону «Україна – це я». Дізнавшись від персоналу про можливу участь в акції, вихованці відразу взялись за роботу, бо вони люблять нашу Країну, і їм небайдужа її доля. Щоб підтримати героїв АТО, хлопці впродовж декількох днів виготовляли символи підтримки: малювали малюнки, оформляли обереги, писали листи захисникам України.
8 листопада співробітники колонії вийшли на площу зі своїми родинами. Від імені вихованців передали волонтерам подарунки та побажання перемоги.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »