17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС в Полтавській області передали благодійну допомогу бійцям АТО

Днями співробітники Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області зібрали гуманітарну допомогу для бійців Кременчуцької Національної Гвардії.
Допомогу у вигляді продуктів харчування, питної води та речей першої потреби пенітенціарії передали представнику Кременчуцької волонтерської сотні Аллі Заможській. До матеріальних речей працівники виховної установи додали щирі побажання перемог та швидкого повернення додому захисникам територіальної цілісності України.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »