17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

  Підприємствами установ  Одеської області впроваджено нові види продукції, для надання необхідної допомоги військовослужбовцям Національної гвардії України.

    У нелегкий  для  країни час, коли наші співвітчизники приймають участь в бойових діях, керівництво управління та установ виконання покарань в Одеської області не залишилося осторонь у  питаннях допомоги захисту Батьківщини.
Так, згідно договорів, укладених підприємством Чорноморської виправної колонії (№74) з Міністерством Оборони України,  на потреби армії виготовлено та поставлено 24800 одиниць наволочок. Продукція виготовлена вчасно і якісно. Також на підприємстві установи виготовлено на потреби АТО утеплювачі, шапки та  формений одяг у загальної кількості 29350 шт.
В Одеській виправній колонії (№14) освоєно виготовлення тапців. У вересні  безкоштовно поставлено для потреб госпиталей, де лікуються поранені бійци АТО,  5000  пар тапців та 84 костюмів госпітальних.
На виконання замовлень, згідно укладених договорів, підприємство Південної виправної колонії управління ДПтС України в Одеській області (№51) виготовило ліжка армійські двоповерхові, розкладушки польові та  у теперішній час виготовляє  польові печі типу «Буржуйка».

Прес-служба управління ДПтС України в Одеській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »