23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Виготовлення державної символіки для потреб АТО в Уманській ВК (№129)

Державним підприємством Уманської виправної колонії управління ДПтС України в Черкаській області (№ 129) на виконання замовлень, що сприяють підтримці патріотичного духу населення України, було виготовлено 5000 державних прапорів.
Керівництво установи надає пріоритет замовленням, які надходять до підприємства для потреб АТО, і самі засуджені з ентузіазмом взялися до роботи та виконали замовлення в найкоротші терміни.

Ігор Махлай, старший інженер сектору виробничої діяльності, маркетингу та економіки управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »