24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

СпівробітникиУманської ВК УДПтСУ в Черкаській області (№129)
здають кров для поранених військовослужбовців

В період з 18 червня по 23 червня співробітники Уманської виправної колонії (№129) приєднались до  благодійного заходу на підтримку Збройних Сил України – добровільно стали донорами для поранених військовослужбовців, які зараз перебувають на лікуванні у військових госпіталях.
Підтримати в скрутну хвилину, здати кров для колег з правоохоронних органів – є свідомим та добровільним рішенням працівників установи. Станом на 23 червня донорами вже стали 11 працівників установи, до кінця поточного тижня планують взяти участь у заході ще 10 осіб.
Працівники колективу Уманської виправної колонії (№129) за останній рік вже не вперше приходять на допомогу тим, хто потребує переливання крові під час лікування.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »