25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

Начальник управління ДПтС України в Черкаській області долучився до акції Ощадбанку на підтримку української армії

6 червня начальник управління ДПтС України в Черкаській області Анатолій Грищенко відвідав відділення Ощадбанку, у якому триває продаж казначейських зобов’язань «Військові» серії В для підтримки Збройних Сил.
Цього дня до акції «Просто зроби це!» приєдналися також голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко разом з першим заступником Наталією Старіковою та інші представники місцевої влади та державних організацій.
Військові сертифікати, випущені терміном на два роки, є цінними паперами, які захищені державою. Вони видаються під 7% річних, і кожні півроку їх покупці матимуть змогу отримувати відсотки, а через два роки - і всю суму.
Начальник облуправління ДПтС наголосив, що нині кошти, які будуть отримані від продажу сертифікатів, надзвичайно потрібні нашій армії. Також він відзначив цінність ініціативи Ощадбанку та Міністерства фінансів щодо розповсюдження відповідних казначейських зобов’язань.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »