23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.12.2014
Державна пенітенціарна служба України

У Черкасах ще понад 20 співробітників ДПтС України стали донорами крові для військовослужбовців

25 червня співробітники управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області та підрозділів кримінально-виконавчої інспекції міста стали донорами крові для військовослужбовців, котрі постраждали під час проведення антитерористичної операції на сході країни.
Кількома днями раніше цю ініціативу підтримали співробітники Уманської виправної колонії (№ 129) та Черкаського СІЗО, однак сьогодні акція по здачі крові була наймасовішою – більше 20 пенітенціаріїв міста віддали кров захисникам нашої Батьківщини. Кожен з них прийшов на станцію переливання крові добровільно та  безоплатно.
Заступник начальника обласного управління ДПтС Андрій Стрижов, котрий теж приєднався до заходу, відзначив:
– У цей непростий час кожен може визначити, який вклад у спільну справу оборони рідної країни він може внести. Сьогодні, крім матеріального забезпечення, наші солдати потребують також якісної та своєчасної медичної допомоги і, можливо, кров, яку ми сьогодні здали, врятує комусь життя – це вже буде одна маленька перемога, - сказав він.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »